Sajnos ez a nap nem a mienk volt. Álmosan, statikusan játszottuk az első két meccsünket. A nyitásokat is rendre elrontottuk, de az ellenfeleink támadásai is könnyen utat találtak térfelünk talajára, pedig sokszor csak egy-két lépést kellett volna megtenni a labdák felé.

Ennek megfelelően egy talán nyerhető meccsen kikaptunk a Palota csapatától, így a Veszprémieket kellett legyőznünk az 1-3. közé kerüléshez. Itt sikerült feltüzelni a lányokat annyira, hogy helyenként már szemnek tetszetősen a korábbi játéknapok eredményes játékát produkálva játszottak. Mégis, talán a még szintén sok rontott nyitásnak is köszönhetően, a végén  a Veszprémi lányok örülhettek.

Ezek után a 4-6. helyezésért lejátszott két mérkőzést viszonylag simán nyerve lettünk negyedikek.  A nap legpozitívabb élménye mégis az volt, hogy a versenyzést idén kezdő lányok tökéletesen beilleszkedtek a csapatba, melynek köszönhetően, a korábbiaknál többször sikerült a második szetteket megnyernünk!